Doradcy Zawodowi – o nas

„Dziecko rodzi się wszechstronnie uzdolnione, z pełną możliwością rozwoju we wszystkich kierunkach, trzeba tylko stworzyć mu możliwości ich maksymalnego rozwoju”’                                                     

David Lewis 

 

Ideą, która przyświecała powstaniu Dąbrowskiego Zespołu Doradztwa Zawodowego było powołanie interdyscyplinarnego zespołu profesjonalistów wyposażonych w ekspercką wiedzę na temat współczesnych koncepcji karier.  

 

Jesteśmy zespołem pasjonatów tematu i praktyków. Chcemy podzielić się w Wami naszym doświadczeniem i podejściem do planowania kariery zawodowej. Warto zainwestować czas i energię w analizę swoich cech i kompetencji, bo przecież Ty sam dla siebie jesteś najważniejszą wartością.

 

 

Kilka słów o nas:

 

Katarzyna Grzyb

 

“Uczniowie rzadko konfrontują swoje zainteresowania, umiejętności, cechy charakteru z oczekiwaniami rynku pracy

 

Doradca zawodowy, psychogerontolog, socjolog. Pasjonatka tematu. Najwięcej uwagi poświęcam na badanie wpływu osobowości i temperamentu na decyzje zawodowe. Wspieram rodziców w towarzyszeniu uczniowi w stąpaniu po trudnej drodze edukacyjno – zawodowej. 

zapraszam do kontaktu: katarzyna.grzyb@ckziu.dg.pl

 

 

 

Piotr Strugała

 

„Pomoc jednej osobie nie zmieni całego świata,

ale może zmienić świat dla jednej osoby”

 

Doradca zawodowy, pedagog, terapeuta. Ponad trzydzieści lat gromadzę doświadczenia zawodowe i z przyjemnością się nimi z Tobą podzielę. Od 14 lat przeżywam niesamowitą przygodę – doradztwo zawodowe. Rola „detektywa osobowości, umiejętności i predyspozycji” stała się moim drugim „Ja”.

Prywatnie jestem ojcem 24 letniego mężczyzny ze spektrum autyzmu (zespół Aspergera). Cieszę się, że pozwala mi wspierać się w pokonywaniu niebotycznych trudności w poszukiwaniu i utrzymaniu pracy. Marzę by dzielić się „naszą drogą do sukcesu”, z każdym… . Nasze motto: „wszystko się da…”.

zapraszam do kontaktu: piotr.strugala@ckziu.dg.pl

 

 

Karolina Janczulewicz

 

“To, czego się uczymy…. staje się częścią nas”

Nazywam się Karolina Janczulewicz. Doradztwem zawodowym zajmuję się od czterech lat. Jestem również absolwentką filozofii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W wolnym czasie lubię czytać książki.

zapraszam do kontaktu: karolina.janczulewicz@ckziu.dg.pl

 

 

Małgorzata Kopczyńska

Nazywam się Małgorzata Kopczyńska i doradztwem zawodowym zajmuję się od 12 lat.

Odkrywanie mocnych stron oraz drzemiących w drugim człowieku zasobów i kompetencji daje mni mnóstwo satysfakcji.

zapraszam do kontaktu: malgorzata.kopczynska@ckziu.dg.pl

Skip to content